İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

Teber Yatırım, olarak şirketlerimizi büyük bir aile olarak görüp takım ruhuna sahip çalışanlarımızla uzun süreli bir beraberlik öngörüyoruz.
Bu doğrultuda çalışanlarımıza karşı temel görevlerimiz güvenli, huzurlu, adil, ekonomik ve sosyal imkanlara önem veren, kariyer gelişimine ve öğrenmeye imkan sağlayan çağdaş bir çalışma ortamı yaratmaktır.Onları hiçbir istisna göstermeden korumak ve şartlarını daha iyiye götürmek bizim sorumluluğumuzdadır. çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği ilk sırada gelir. Onları hiçbir istisna göstermeden korumak ve şartlarını daha iyiye götürmek bizim sorumluluğumuzdadır
İnşa ettiğimiz her proje kusursuz bir takım çalışmasının eseridir. Çalışanlarımızdan temel beklentilerimiz de takım ruhuna önem vermesini , firmasıyla gurur duymasını ve firmasını en iyi şekilde temsil etmesini, doğruluğu ve profesyonelliği önde tutarak işinde fark yaratacak bir ekip anlayışında olmasını bekleriz.
Yeni olanın peşinden giden, her gün daha iyisi için çabalayan ve her durumda vazgeçmeden çözüm üreten çalışanlarımızla ortaya koyduğumuz bir güç var.
İşte biz, her gün bu güçten aldığımız ilhamla çalışmaya devam ediyoruz, daha da büyük mutlulukları hep birlikte inşa ediyoruz Biz , arkamızda bize ve kendilerine inanan çalışanlarımız oldukça, gün geçtikçe çok daha büyük başarılara adımızı yazdırabiliriz.